Radiotelefony przenośne

Wysokiej jakości radiotelefony oferujące optymalne działanie w stosunku do ceny

Specjaliści z zakresu przedsiębiorczości i bezpieczeństwa publicznego docenią wyjątkową jakość wykonania i wydajność. Dzięki kompaktowej, ale bardzo wytrzymałej konstrukcji, nasze radiotelefony przenośne są łatwe do przenoszenia i mogą towarzyszyć Państwu w dowolnym miejscu. Niektóre przystosowane do dużych obciążeń modele wykorzystują odlewaną „przemysłową“ konstrukcję, która pozwoli im przetrwać w prawdziwym świecie i funkcjonować w najbardziej wymagających warunkach - na platformach wiertniczych, w płonących budynkach a nawet w pokrytych lodem górach. Pojemne akumulatory litowo-jonowe zapewniają długotrwałą wydajność dzięki czemu radiotelefony nie zawiodą Państwa w czasie załatwiania ważnych spraw czy w sytuacjach kryzysowych. 

Radiotelefony przenośne Vertex Standard posiadają funkcje potrzebne do wydajnego wykonywania pracy. Funkcje takie jak szeroki zakres pasma VHF i UHF zapewniają poszerzone możliwości związane z częstotliwością a wielowątkowe wyszukiwanie zapewnia większą elastyczność. Radiotelefony posiadają również wysokiej mocy wyjście audio, dzięki czemu mogą Państwo zachować pełną kontrolę nawet w najgłośniejszym środowisku. Mogą Państwo dobrać funkcje odpowiednio do swoich potrzeb i budżetu. Osoby pracujące w oddaleniu od innych docenią wbudowaną funkcję powiadamiania o sytuacji kryzysowej. Funkcja powoduje w przypadku problemów przełączenie na wyznaczony kanał i wysłanie oddziałowi pomocniczemu identyfikatora. W przypadku komunikacji w dużej grupie, warto zastanowić się nad kanałem o dużej przepustowości - w przypadku niektórych modeli możliwe jest wykorzystanie nawet 256 kanałów podzielonych pomiędzy różne grupy.
 
Tylko radiotelefony przenośne Vertex Standard zostały stworzone z myślą o tym, żeby informować Państwa o tym kiedy w zasięgu znajdują się Państwo i inna stacja ARTS™ (Exclusive Auto-Range Transpond System). Jeśli radiotelefon znajduje się poza zasięgiem dłużej niż dwie minuty wszczyna alarm, tak aby stacja bazowa mogła wezwać pracowników do powrotu na teren objęty zasięgiem. Komunikaty są zawsze bezpieczne dzięki szyfrowaniu głosowemu i programowalnemu przyciskowi blokady klawiszy.
VX-241 PMR 446
The VX-241 PMR446 radio is a 16-channel economical licence free radio providing long-lasting performance and reliability. The radio’s small size is easy to carry and it supports the fundamental two-way radio functions needed without added cost.
WIDOK
VX-260 Series
The VX-260 Series delivers the ideal combination of features and performance for efficiency, reliability and interoperability. Experience a new way of getting more for less with Vertex Standard.
WIDOK
Seria VX-450
Klasa przemysłowa Serii VX-450 maksymalizuje czas pracownika dzięki rozbudowanemu systemowi bezpieczeństwa i komfortowej konstrukcji zaprojektowanej z myślą o zastosowaniu w trudnych warunkach.
WIDOK
Seria VX-820
Kompaktowa wielkość i duża wytrzymałość
WIDOK
Seria VX-920
Pewność komunikacji i duża niezawodność
WIDOK
Śledź Vertex Standard na