Radiotelefony HF

Solidne, przenośne i wielozadaniowe rozwiązanie komunikacyjne HF

Wszystkie dwukierunkowe radiotelefony zapewniają niezakłóconą komunikację przy użyciu reduktora szumów, który poprawia jakość dźwięku w przypadku dużego natężenia hałasu lub obszaru o wysokich zakłóceniach. Reduktor szumów poprawia czystość głosu w pobliżu silników pojazdów i innych hałasów generowanych przez RF. Niektóre modele, takie jak VX-1400 posiadają również cyfrowy procesor sygnałowy (DSP) poprawiający głosu i cyfrowy reduktor szumów pomagający wyeliminować szumy tła. Pozwala to na wysyłanie i odbieranie zrozumiałych wiadomości - co jest bardzo istotne w sytuacjach kryzysowych gdy kluczowym czynnikiem jest by właściwe informacje dotarły we właściwym czasie do właściwych osób.  

Inną ważną funkcją dwukierunkowych radiotelefonów Vertex Standard jest obsługa dużej ilości kanałów. Mogą Państwo przechowywać do 512 kanałów podzielonych pomiędzy wiele grup, przy wielu kanałach w każdej grupie. Dzięki setkom kanałów, te dwukierunkowe radiotelefony są idealne dla dużych grup komunikacyjnych, gdzie szybkie i łatwe zarządzanie połączeniami jest koniecznością.
 
Proszę wybrać funkcje zgodnie ze swoimi potrzebami. Przykładowo VX-1210, wspiera przywoływanie, SELCALL i TELCALL zapewniające szybką i elastyczną komunikację przy użyciu opcjonalnej jednostki SEL-1200. VX-1700 z podwójnym śledzeniem pozwala na operowanie na jednym kanale podczas monitorowania wyznaczonych dla pilnych wezwań oddzielnych kanałów. Idealny w sytuacjach awaryjnych, gdzie konieczne jest to, żeby niezbędne połączenia zostały natychmiast przekazane odpowiednim osobom.
VX-1400
Kompaktowy radiotelefon HF do różnorodnych zastosowań wyposażony w wiele dodatkowych funkcji
WIDOK
VX-1700
Radiotelefon HF działający w wielu trybach
WIDOK
Śledź Vertex Standard na